6 نظر در “ روش‌های دریافت اثر انگشت”

 1. توسط رضا گفته است :پاسخ

  آیا اثر انگشتی که از طریق دستگاه در دفاتر ثبت اسناد گرفته می شود احتمالش هست که دفتردار اگر بخواهد، بتواند سواستفاده کند؟ یعنی بخواهد ملک کسی که اونجا معامله شده بفروشد.

  1. توسط سپید سیستم گفته است :پاسخ

   به طور کلی چون اثرانگشت در خارج از دفتر و در سرور مرکزی به صورت امن ذخیره می‌گردد امکان‌پذیر نیست مگر اینکه در هنگام اسکن، اثرانگشت توسط دستگاه غیرمجازی سرقت شود.

 2. توسط مهدی گفته است :پاسخ

  با سلام
  آیا می توان از طریق تصویر اثر انگشت، یا کپی پیست، اسکنر دفتر ثبت را فریب داد (در صورتی که اثر انگشت در سرور مرکزی داشته باشد)؟ خیلی ممنون می شوم اگر جواب دهید.

  1. توسط سپید سیستم گفته است :پاسخ

   با سلام
   با توجه به اینکه دستگاه‌های اثرانگشت دارای تکنولوژی تشخیص اثرانگشت زنده هستند، امکان اینکه از تصویر اثرانگشت، برای فریب استفاده بشود وجود ندارد.

 3. توسط طاها گفته است :پاسخ

  سلام میشه سریع به من جواب بدید .یه نفر کارایی از ما برده و اثر انگشت زد روی کاغذ ولی نصف پایین انگشت نیوفتاده و جوهر نخورده در اصل ازش یه نصفه انگشت داریم.میشه با این کاغذ پیداش کنیم؟

  1. توسط سپید سیستم گفته است :پاسخ

   با سلام
   ار نظر فنی این موضوع امکان پذیر هست اما چون نیاز به جستجو در بانک حاوی اثرانگشت ها دارد نیاز است با نهادهای زیربط که دارای بانک اثرانگشت افراد هستند، مانند مركز تشخيص هويت پليس آگاهي نيروي انتظامي، پیگیری شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *