BioStation 3 سوپریما برنده جایزه بهترین محصول Detektor 2022

دستگاه BioStation 3 سوپریما برنده جایزه بهترین محصول Detektor 2022

دستگاه کنترل دسترسی BioStation 3 سوپریما کره جنوبی جایزه اول بهترین محصول را در بخش شناسه و کنترل دسترسی در جایزه بین المللی Detektor 2022 (معتبرترین جایزه فناوری امنیتی در اروپا) به دست آورده است.

Suprema اولین بار در سال 2009 برنده جایزه Detektor شد و در مجموع شش جایزه را تا کنون در سال جاری دریافت کرده است. در مراسم اهدای جوایز در 25 اکتبر در نمایشگاه بین المللی امنیت SKYDD 2022 در استکهلم سوئد، ترمینال BioStation 3 سوپریما به عنوان یک راه حل نوآورانه کنترل دسترسی شناخته شد که می‌تواند به طور قابل توجهی امنیت و راحتی کاربر را به طور همزمان افزایش دهد. BioStation 3 با موتور قدرتمند هوش مصنوعی و چهره منحصر به فرد خود در ویژگی تلفن همراه، راه حلی مدرن برای احراز هویت ایمن و محافظت از داده‌های شخصی کاربران به بازار ارائه می‌دهد.

BioStation 3 روش‌های احراز هویت 100٪ بدون تماس، از جمله تشخیص چهره، کدهای QR و بارکد، کارت‌های دسترسی موبایل و کارت‌های RFID را ارائه می‌کند که همگی برای دوران پس از کووید (COVID) عالی هستند. BioStation 3 با فرمی باریک و جمع و جور شبیه به یک گوشی هوشمند در مقایسه با مدل‌های قبلی 47 درصد کوچکتر شده است. نصب آن آسان است و برای هر درب یا ساختمانی، از یک دفتر کوچک گرفته تا یک محیط سازمانی بزرگ مناسب است. BioStation 3 همچنین مجهز به اولین پردازنده هوش مصنوعی صنعت امنیت است که با یک واحد پردازش عصبی (NPU) تقویت شده است و ارائه بالاترین سطح عملکرد احراز هویت دسترسی را ممکن می‌سازد. برای اولین بار در این صنعت، Suprema «قالب چهره روی موبایل» را معرفی کرد که یک روش احراز هویت است که به کاربران امکان می‌دهد الگوی احراز هویت چهره خود را بدون نیاز به ذخیره آن در پایگاه داده شرکت، روی تلفن همراه خود ذخیره و مدیریت کنند.

شرکت سپید سیستم شریف در سال 1389 موفق به دریافت نمایندگی سوپریما در ایران شد. شرکت سپید سیستم مفتخر است اولین عرضه کننده این محصول در کشور ایران باشد. در صورت تمایل به تهیه این دستگاه قدرتمند، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *