شرکت توسعه فناوری سپید سیستم

شرکت سپید سیستم در سال 1389 و در تهران، با هدف حضور موثر در صنعت انفورماتیک و در حوزه سیستم‌های کنترل تردد، حضور و غیاب و اتوماسیون اداری در کشور تاسیس گردید. از آغاز، تمرکز سپید سیستم بر طراحی، تولید و ارائه خدمات در حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار سیستم‌های کنترل تردد، حضور و غیاب به شرکت‌ها، سازمان‌ها، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری بوده است. هدف اولیه ما ارائه سامانه‌های کنترل تردد، حضور و غیاب و در بعد گسترده‌تر، ارائه راه‌حل‌های جامع کنترل تردد در سیستم‌های امنیتی با استفاده از فن‌آوری به‌روز برای مشتریان است.

با بهره گیری از نیروهای خبره و سیاستگذاری پویا، سپید سیستم همواره تلاش نموده به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه امنیت و بایومتریک در فن آوری اطلاعات شناخته شود. صدها سازمان و شرکت و بانک که سپید سیستم را به این منظور انتخاب نموده اند، موید موفقیت ما در این امر است و ده ها نفر از متخصصین کشور که سپید سیستم را به عنوان محل کار خود انتخاب نموده اند، تضمین ما برای حرکت به سمت آینده ای روشن برای مشتریان و همکاران ما است.

شرکت سپید سیستم در حال حاضر شریک تجاری شرکت Suprema کره جنوبی در زمینه سیستم‌های حضور و  غیاب و کنترل تردد و اسکنر‌های اثرانگشت می باشد و محصولات کنترل تردد و حضور و غیاب را ارائه می نماید . شرکتGantner  اتریش که از پیشروان صنعت RFID، سیستم‌های کنترل تردد و راه حل‌های جامع کنترل تردد در دنیا می باشد، از بهترین شرکای تجاری این شرکت می باشد. در کنار تمامی افتخارات، اخذ نمایندگی انحصاری اسکنر‌های شرکت Dermalog  آلمان در کشور ایران، برگ زرینی دیگر به مجموعه فعالیت های سازنده این شرکت اضافه نموده است.

راهکاری به پشتوانه تجربه و تخصص

متخصصین باتجربه راهگشای شما خواهند بود...

واحدهای تخصصی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، همراه شما در پیشبرد اهدافتان

برخی خدمات نرم‌افزاری سپید سیستم

خدمات نرم‌افزاری سپید سیستم

  • نرم‌افزار صندوق امانات
  • نرم‌افزار کنترل تردد
  • نرم‌افزار حضور و غیاب
  • نرم افزار مدیریت کارت هوشمند

برخی خدمات سخت‌افزاری سپید سیستم

خدمات سخت‌افزاری سپید سیستم

  • ارائه سخت‌افزارهای حضور و غیاب و کنترل تردد
  • ارائه کننده سخت‌افزارهای اسکنر اثر انگشت
بالا