شرکت سوپریما در سال 2000 در کشور کره جنوبی تأسیس و شروع به کار نموده است. سوپریما با استفاده از تکنولوژی‌های برتر و محصولات با کیفیت، یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه حضور غیاب و کنترل دسترسی در جهان به شمار می‌آید.

Suprema با ترکیب الگوریتم‌های بیومتریک، نوآوری و ابتکاراتی را در صنعت امنیت به ویژه در دهه‌های اخیر خلق کرده و یکی از برندهای برتر در ارائه این گروه محصولات است که در بیش از 140 کشور نمایندگی فعال دارد.

شرکت سوپریما Suprema یک رهبر جهانی در زمینه بیومتریک، احراز هویت و تکنولوژی های وابسته به امنیت می‌باشد که با ترکیب الگوریتم های بیومتریک مشهور جهان و مهندسی برتر قادر به توسعه مستمر و تولید محصولات پیشرو و قابل اعتماد در این صنعت می‌باشد.

محصولات گسترده سوپریما عبارتند از : سیستم های بیومتریک، کنترل دسترسی (Access Control)، احراز هویت های اثر انگشتی / دوربین های تشخیص چهره، دستگاه های حضور و غیاب و ...

شرکت سپید سیستم شریف در سال 1389 موفق به دریافت نمایندگی سوپریما در ایران شد.

محصولات شرکت سوپریما Suprema شامل انواع دستگاه حضور و غیاب، سیستم‌های اکسس کنترل، ماژول‌های بیومتریک جهت استفاده در دستگاه‌های دیگر‌، اسکنرهای اثر انگشت و محصولات جانبی دیگر می‌باشد.

در محصولات متنوع سوپریما، انواع تکنولوژی های شناسایی و کنترلی از جمله Mobile ID ، BLE و NFC تعبیه شده است که به کاربران این امکان را می‌دهند که برای کنترل تردد و شناسایی بجای استفاده از روش‌های قبلی از جمله اثر انگشت، تشخیص چهره و یا کارت RFID، از تلفن همراه هوشمند خود استفاده نمایند.

نمایندگی سوپریما در ایران
بالا