شرکت سپید سیستم در راستای حمایت از مشتریان محترم و ایجاد اطمینان خاطر برای ایشان محصولات خود را با گارانتی و خدمات پشتیبانی ویژه ارائه می نماید.

"اولین محصول را واحد فروش می فروشد و  محصولات بعدی را خدمات پس از فروش"

پس از آنکه محصول فروش و تحویل مشتری می شود، واحد خدمات پس از فروش وظیفه ارائه خدمات فنی و غیره را به کلیه محصولات در حوزه گارانتی و بعد وارانتی در سراسر کشور را به نحوه مطلوب و با کیفیت مناسب به طوریکه رضایت مشتری حاصل شود را عهده دار است.بسیاری از شرکتها به این نکته واقفند که خدمات پس از فروش موجب وفاداری و تکرار خرید می گردد. اما خدماتی که ارائه می شود باید در جهت تأمین انتظارات مشتری باشد، چرا که آمار در دنیای صنعتی نشان می دهد یک مشتری ناراضی نظرات خود را به یازده نفر و یک مشتری راضی نظرات خود را به سه نفر منتقل می کند.و نیز در دنیای امروز اگر یک مشتری دو کالا که یکی کیفیت مطلوب و دیگری خدمات پس از فروش مناسب دارد را تجربه نماید، تمایل مشتری برای خرید مجدد محصولی که خدمات پس از فروش بهتر داشته است بیشتر است.

دوره اول گارانتی : تعویض رایگان

این گارانتی به مدت معینی از زمان ارائه و راه اندازی محصول آغاز می گردد. در این مدت در صورت عدم کارکرد صحیح ، دستگاه ظرف مدت زمانی کمتر از 48 ساعت در صورت خارج نبودن از شرایط گارانتی تعویض گردیده و دستگاهی نو جایگزین آن خواهد شد. تعویض دستگاه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت.

دوره دوم گارانتی : تعمیر رایگان

پس از اتمام دوره گارانتی تعویض دوره دوم شامل گارانتی تعمیر رایگان آغاز می شود. در این دوره در صورت عدم کارکرد صحیح ، دستگاه مورد تعمیر رایگان قرار خواهد گرفت. در صورت عدم تعمیر دستگاه ظرف مدت 48 ساعت از زمان تحویل ، دستگاه جایگزین تا آماده سازی دستگاه معیوب در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

خدمات پس از فروش نرم افزار

آموزش استفاده از نرم افزار هنگام خرید محصول نرم افزاری به مشتری ارائه می گردد. امکان آموزش مجدد در یک نوبت برای مشتریان به صورت رایگان وجود دارد. تیم پشتیبانی تلفنی جهت راهنمایی و رفع مشکلات احتمالی نرم افزار پاسخگوی مشتریان خواهند بود. قابل ذکر است آخرین نسخه های به روز شده نرم افزار جهت استفاده مشتریان در سایت قرار خواهد گرفت و به ایمیل کاربران نیز ارسال می گردد.

قرارداد پشتیبانی

پس از اتمام دوره گارانتی تمام فعالیت های  خدماتی واحد پشتیبانی در قالب عقد قرارداد پشتیبانی صورت می پذیرد. شرکت سپید سیستم آماده عقد قرار داد و ارائه خدمات ویژه در زمینه سیستمهای حضور و غیاب و کنترل تردد به مشتریان خود می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

بالا